Zorganizuj

From Wikipedia 10
(Redirected from Organize/pl)
Jump to navigation Jump to search
Chcesz zorganizować imprezę urodzinową dla Wikipedii? Możemy Ci pomóc.
Dołącz do listy imprez przedsięwzięcie organizowane w Twoim mieście aby zapewnić jej odpowiednią promocję, uzyskać pomoc w zorganizowaniu darmowych gadżetów okolicznościowych i stworzeniu komunikatu dla mediów.
Krok 1: Sprawdź listę imprez

Upewnij się, czy w Twojej okolicy nie jest już organizowane inne przedsięwzięcie związane z dziesięcioleciem Wikipedii – przejrzyj listę znajdującą się na stronie głównej.

Krok 2: Stwórz stronę Twojej imprezy

Stwórz stronę przedsięwzięcia, wpisując poniżej jego lokalizację (np. „Poznań”). Następnie kliknij przycisk "Utwórz nową stronę".

Krok 3: Dodaj swoją imprezę do listy

Dodaj stronę swojego przedsięwzięcia do listy, aby poinformować o nim innych.

Zasoby dla organizatorów

Ta strona będzie miejscem skupiającym najważniejsze informacje dotyczące organizowanego przez Ciebie przedsięwzięcia, np. szczegóły organizacyjne, informacje dla osób chcących pomóc w jego przygotowaniu, informacje dla uczestników oraz informacje o tym w jaki sposób można otrzymać okolicznościowe koszulki i inne gadżety.

Pomoc w promocji przedsięwzięcia

Jeżeli dodałeś organizowaną przez Ciebie imprezę na stronie projektu Wikipedia 10 i potrzebujesz pomocy w nagłośnieniu Twojego przedsięwzięcia, stworzyliśmy dla Ciebie specjalny przewodnik. Zobacz więcej na stronie: „Community Communications Kit”!

Darmowe gadżety rocznicowe

Przygotowaliśmy darmowe t-shirty, plakietki, naklejki i inne okolicznościowe gadżety, abyś mógł się nimi podzielić z uczestnikami organizowanego przez Ciebie przedsięwzięcia. Aby je przesłać potrzebujemy jedynie pełnej informacji na temat planowanych imprez. Jeżeli chciałbyś stworzyć gadżety związane z Twoim lokalnym przedsięwzięciem z wykorzystaniem grafik udostępnionych na wolnych licencjach, również chcielibyśmy je zobaczyć.

Dla grup, które chciały otrzymać rocznicowe gadżety przed 15 stycznia 2011 roku, ostatnim terminem zgłoszenia zapotrzebowania był 1 stycznia. Jeżeli jednak Twoja impreza organizowana jest później, ciągle możesz się po nie zgłosić. Więcej informacji na ten temat można uzyskać od Stevena Wallinga pod adresem e-mailowym: atwikimedia.org swallingatwikimedia.org.

Bądź w kontakcie

  • Po dodaniu rocznicowej imprezy zapisz się na listę mailingową, aby otrzymywać bieżące informacje związane z dziesięcioleciem Wikipedii.
  • Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące pomocy, jakiej może udzielić Wikimedia Foundation w realizacji Twojego przedsięwzięcia skontaktuj się ze Stevenem Wallingiem z wydziału ds. społecznościowych Fundacji.