Talk:Trabzon

From Wikipedia 10
Jump to navigation Jump to search

Nerede ne gibi bir şey yapılmasını düşünüyorsunuz?

Bir arkadaş yukarıdaki soruya verilen "komik olacağı varsayılan yanıt" içerikli bir vandalizm örneğini silerken yukarıdaki son derece geçerli soruyu da silmiş; geri getirdim. Yukarıdaki soru çok önemli. Neophyrigian 22:35, 13 January 2011 (UTC)

10. Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde dünya yüzünde yapılması planlanan etkinlikler/buluşmaların duyurularından en tuhaflarından birini yaratmak, konuyu başlatan Hknkr kullanıcı isimli (imzaya göre, Hakan Kara) arkadaşımıza veya Vikipedi topluluğuna veya Trabzon'a veya insanlığa bir şey kazandıracak gibi durmuyor. Bunu 14 Ocak 2011 günü yazıyorum ve giriş sadece şu şekilde: "Date 15.01.2011 Description Wikipedia 10 Party Organizers Hakan KARA" Yani, böyle bir organizasyon mevcut değil. Ne yer var, ne saat, ne de ne yapılacağı. İyimser tahmin şu: Kullanıcı Hknkr iyi niyetle bir etkinlik başlatmayı düşündü; bunun için biraz vakit harcayıp ten.wikipedia.org'a kayıt oldu, sayfayı iki üç sözcük yazarak oluşturdu, devamını/detayı sonra yazarım diye düşündü ve ama bunu yapmadı. Bunu doğru bulmuyorum. Diyelim ki yanlışlıkla, deneme amacıyla bir sayfa oluşturdu ve sonra silmeyi başaramadı veya bir buluşma ayarlamak için şartlarının uygun olmadığını sonradan farketti; sayfaya bunu yazması lazım en azından. Yapılması gereken binlerce gerçek, yararlı iş arasında bu gibi şeylerle uğraşmak gerçekten tatsız oluyor. Diğer olasılık bu sayfanın bir vandalizm örneği olmasıdır; oluşturulması hiçbir şekilde iyi niyetli değildir. O işlere alışkınız zaten. Neophyrigian 23:10, 13 January 2011 (UTC)

Bu buluşma denemesini, insanlara yanlış bilgi vermemesi bakımından, events list'ten sildim. 15 Ocak 2011'e 24 saatten az bir süre var ama, bu kısa zamanda buluşma yer, saat, nasıl gibi sorulara cevap verecek biçimde ayarlanabilirse, ilgilenen arkadaş listeye tekrar ekler. Neophyrigian 03:52, 14 January 2011 (UTC)

Yapılmayacak bu etkinliğin kategorilerinden tarihi sildim. Böylece istatistikleri yanıltmayacağımızı umuyorum. Neophyrigian 09:27, 14 January 2011 (UTC)